#31 2009-06-15 20:42:12

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

-Jestem panem swojej broni.Tigon, do mnie.W mojej ręce pojawił się miecz
-Jeśli ktoś ma broń duszy to nigdy nie zdołasz go rozbroić, teraz muszę cię sprytnie schwytać ale nie zastosuję duszenia, nie będę chamski."chociaż może" pomyślałem...Tak już mam plan
-Walczmy.

Offline

 

#32 2009-06-15 20:47:32

Carney

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 486
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

- Oboje mamy swoją broń, a ja pokaże ci co umie moja.
W jednej chwili ze sztyletu wyskoczyły dwie błyskawice nakierowane prosto w Tigony. Miecze zostały naelektryzowane, a ponieważ nie miały właściwości magazynujących bardzo osłabły, tak samo jak osłabł Karypto. - Znasz mnie, lubię trudne walki.


http://img26.imageshack.us/img26/558/avinionadminrz9.png

Offline

 

#33 2009-06-15 20:50:41

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

Carney ruszył na mnie."Teraz biegnie wystarczająco szybko" pomyślałem.Rzuciłem mu duszenie na nogi, przewrócił się a siła z jaką uderzył o ziemię wytrąciła mu z rąk bronie, uniosłem go w powietrze głową w dół, ręce zwisały mu bezwładnie, więc je też ścisnąłem duszeniem tym samym niszcząc szanse na strzelenie błyskawicą bezpośrednio we mnie

Offline

 

#34 2009-06-15 21:02:18

Carney

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 486
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

- Jak już mówiłem lubię trudne walki. ALE TAKIEJ POZYCJI DO CHOLERY NIENAWIDZĘ ! wykrzyczałem z całych sił w stronę Karypto. [co można zrobić w takiej pozycji]. w tej chwili przypomniały mi się, że mimo iż nie mam władzy nad rękami i nogami, to jednak mam władzę nad moim sztyletem. - Karypto, zadzę ci się poddać, ponieważ ta walka może się źle dla ciebie skończyć...


http://img26.imageshack.us/img26/558/avinionadminrz9.png

Offline

 

#35 2009-06-15 21:08:44

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

-Wątpię,jeśli myślisz że zostawiłbym broń duszy komuś kto nauczył mnie jak naprawdę się nią posługiwać to naprawdę jesteś naiwny.CLH Carneya był obwiązany korzeniem wychodzącym z pod ziemi.
-Kiedy ty rzucałeś we mnie swoimi światełkami ja próbowałem wyczuć dalekosiężne korzenie drzew i nie mogłem się ruszyć bo to wyrwałoby mnie ze skupienia, a twoje świecidełka na chwilę przed osłabieniem ofiary dodają jej masę energii więc mogłem ożywić nawet te najgłębiej schowane korzenie, możesz mówić że jestem od ciebie słabszy ale nie powiesz że moje strategie są gorsze od twoich.Jeśli się nawet z tej sytuacji wykaraskasz wątpię czy będziesz miał na tyle energii by dalej walczyć magią.

Offline

 

#36 2009-06-15 21:13:34

Carney

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 486
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

- Ależ ty jesteś lepszy ode mnie, a twoje strategie są równie dobre, jednak wiedz, że zapomniałeś o jednym - nie znasz wszystkich zdolności CLH. A co do energii, to raczej ty o nią powinieneś się martwić. powiedziałem z uśmiechem do Karypta...


http://img26.imageshack.us/img26/558/avinionadminrz9.png

Offline

 

#37 2009-06-15 21:18:27

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

-Nie jestem ślepy widziałem jak rzucasz we mnie błyskawicą z ostrza ale obawiam się że nie znam na to antyczarów ale widzisz tarcie powietrza powoduje wyładowanie elektryczne podobne do błyskawicy podczas burzy, co ty na to abym rzucił ścianą powietrza w ścianę powietrza?Wtedy przez twoje ciało przepłynie ogromna energia elektryczna która albo cię wzmocni ponieważ twój żywioł to błysk albo stracisz przytomność bo masz za mało energii by się z błyskawicą zrównoważyć.To jak ryzykujemy?

Offline

 

#38 2009-06-15 21:31:13

Carney

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 486
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

- Jak już mówiłem o moją energię nie musisz się martwić. Tak czy siak przygotuj się na wstrząs.
- Hym... powiedział zaskoczony Karypto
- Spójrz na sztylet.
W tej chwili zobaczyłeś jak CLH wchłania korzeń. Po chwili sztylet był już całkowicie uwolniony.
- A teraz wielki finał. Tarcza Energetyczna. wszystkie więzy powietrzne jakie mnie trzymały zniknęły. Odzyskałem wolność oraz sztylet przepełniony energią. Byłeś w szoku.
- Jak powinieneś wiedzieć, CLH jest sztyletem energii. Posiada on zdolność wessania, no teoretycznie wszystkiego co zbudowane jest z energii. O moją manę się nie martw, w każdej chwili mogę ci jej trochę podkraść, tak jak teraz.
Nagle poczułeś, że zaczynasz tracić energię. Słabłeś mimo ciągłej jej regeneracji.
- To i tak nie ma sensu Karypto. Ogłośmy remis, jesteśmy na dość podobnym poziomie, a ja nie zamierzam tutaj walczyć do rana.


http://img26.imageshack.us/img26/558/avinionadminrz9.png

Offline

 

#39 2009-06-15 21:41:36

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

-Poczekaj muszę coś sprawdzić.Postawiłem ścianę energii, wzmocniłem ją jak mogłem, i rzuciłem w nią następną, na początku była tylko iskra ale...
Nagle wybuchła z niej potężna energia, błyskawica zwiększała się i pobierała energię z powietrznych ścian, była ogromna i niekontrolowana...

-Carney, uciekamy!.Krzyknąłem przerażony, teleportowałem się do niego, chwyciłem go za ramię i teleportowałem nas na sam skraj areny.Gdy zabrakło magii podnoszącej energię błyskawicy, zniknęła i został po niej kilkunastometrowy krater
-No ja myślę że jakbym użył tego wcześniej to oboje byśmy tego nie przeżyli.Energia zostawiona przez twoje błyskawice jeszcze bardziej zwiększyła moc tego czegoś, myślisz że jest ktoś w mieście kto tego nie widział?Ur-shakal będzie zły jak cholera.

Offline

 

#40 2009-06-15 21:44:26

Carney

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 486
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

- Akurat o naszego Szakalka bym się za bardzo nie martwił. W końcu nie sam większe sajgonki robił. Tak czy siak, lepiej się zmywajmy. Jakby się ktoś pytał to Seka'i powrócił i z nami walczył. Niestety udało mu się zbiedz...


http://img26.imageshack.us/img26/558/avinionadminrz9.png

Offline

 

#41 2009-06-15 21:45:48

Karypto

Elita

4628940
Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 263
Punktów :   

Re: Trening między postaciami.

To jest dobry pomysł.Jak powiemy że wysłali go tu po naszą przepowiednie ale go powstrzymaliśmy tak będzie w porządku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojsko.pun.pl www.cs16najlepsze.pun.pl www.lokal0uniesienie.pun.pl www.roleplay-maniak.pun.pl www.nakamasoul.pun.pl